Телефон заказу 098 673 95 08

Стаття

Читайте корисні статті тут

Гайморит

556

Основні причини виникнення гаймориту:

   -викривлення носової перегородки (найчастіше).

   -аденоїди - розростання слизової носових ходів.

   -алергічні захворювання носа.

   -падіння активності імунітету.

Основні симптоми (прояви):

   -неприємні відчуття розпирання в носі і навколо носа.

   -різке утруднення дихання носом.

   -виділення з носа від серозних (світлих) до гнійних.

   -головний біль, слабкість, підвищена температура, розбитість і т. д.

Небезпека гаймориту в тому, що інфекція може дуже швидко поширитися на кістки (запалення кісток - остіоміеліт). Часто інфекція проникає в мозок і викликає запалення оболонок мозку, тобто менінгіти. У хворого порушується дихання, що сприяє різкому збідненню насичуваності крові киснем, зі зниженням всіх життєвих функцій.

У дітей, які часто хворіють гайморитом, відбувається зниження розумових здібностей. Це дуже серйозне захворювання, яке глобально впливає на здоров'я людини і, перш за все на роботу головного мозку. Кожен знає, що відбувається з головою, коли забитий ніс.

В даний час медикаментозне лікування запалення гайморових пазух дуже ефективно, існують різні прекрасні препарати. Краплі в ніс прекрасно знімають набряки, відновлюють дихання. Потужні антибіотики, які вводять в ніс і в м'язи, знищують інфекцію при гаймориті. Промивання носа антисептичними розчинами швидко знищує інфекцію в самих гайморових пазухах. Найефективніший спосіб, коли вже нічого не допомагає - роблять прокол, т. Е. Вводять голку через отвір між носом і гайморової пазухою і потім вводять антибіотики, антисептичні розчини.

Всі ці препарати і процедури при правильному використанні фахівцями високоефективні і гарантують людині зняття запалення. На жаль, вони не дають гарантію від повторного запалення гайморових пазух, жоден. Практично в 100% випадків повторне запалення відбувається.

Тому оздоровлююча продукція Вівасан призначена для усунення причин, що створюють гайморит, і гарантує відсутність повторних запалень. Потрібно чітко розуміти, що коли у людини вже є гайморит, то він повинен приймати лікарські препарати, в цих випадках продукція Вівасан використовується як допоміжна. Але людина повинна знати, що повтор йому гарантований через якийсь проміжок часу. Якщо він не хоче повторно хворіти - тільки наша продукція дає йому гарантію відсутності повторного запалення.

Програма в книзі «У світ здоров'я разом з Вівасан» по гаймориту розділена на три частини.

Перша - зміцнення імунітету людини. Сюди входять продукти Імунн Гуард, Нігенол, Ацерола, сироп Червона ягода.

Другий розділ спрямований на знищення інфекції в гайморових пазухах. Це краплі в ніс (на чайну ложку масла жожоба по 1 краплі ефірних масел Чебрець і Базилік; закапувати по 2 краплі в кожну ніздрю 2 рази на день протягом 2-3 тижнів).

Третій розділ - продукти, які впливають на слизову гайморових пазух. Крем Чебрець втирається з двох сторін носа на проекції 2 рази в день протягом 2-3 тижнів для усунення набряку слизової гайморових пазух і відновлення нормального, природного відтоку слизу. Це трансдермальна терапія - ексклюзив нашої продукції (через шкіру).

Таким чином, людина гарантовано позбавляється від інфекції, яка в будь-якому випадку в якійсь мірі завжди присутня в гайморових пазухах після запальних процесів. Піднімаючи імунітет, наша продукція дозволяє організму постійно самому знищувати цю інфекцію. Інакше знову доведеться користуватися ліками. Друге, інфекція не звикає до ефірних масел (як до ліків, і вже не реагує на них), вони вбивають будь-яку інфекцію, на відміну від антибіотиків, які знищують тільки певний вид інфекції. А в повітрі знаходяться мільйони різних варіантів вірусів, мікробів, найпростіших організмів, грибків і т. д.

Ми володіємо ексклюзивним варіантом, щоб створити людині умови, при яких повторне захворювання просто не виникає. Зберігаємо здоров'я і працездатність головного мозку. Будьте здорові!