Телефон заказу 098 673 95 08

Стаття

Читайте корисні статті тут
Гепатит

Гепатит

510

Уникнути інфекції неможливо. За науковими даними, немає такої ділянки в організмі людини, де б не була присутня якась інфекція. Тільки в кишечнику налічується близько 700 видів різних мікроорганізмів і грибків. У якийсь період життя вони є нейтральними. За рахунок чого ж ми живемо в цьому агресивному світі? Це імунна система організму, яка є у всіх тварин, але у людини вона найрозвиненіша і потужна. На кожен вид інфекції в організмі створюються імунні клітини. Принцип роботи імунної системи: прийшла інфекція - виробляються нові імунні клітини для її знищення. Є «чергові» клітини, лейкоцити, які постійно перебувають в кров'яному руслі для боротьби з інфекцією.

   В утробі матері імунна система вже працює і до останньої секунди. Є люди, які в певний період нічого не миють і не заражаються, а в інший час дотримуються всіх правил гігієни і все одно хворіють. Це все імунна система, і ступінь її активності буває різною. Створити активну імунну систему і зберегти протягом усього життя - це особисте завдання кожної людини. Тільки так можна вберегтися від інфекцій. Інших гарантій немає. Всі лікарські препарати та інші засоби тільки допомагають нашому організму перемогти інфекцію. Головне - хороший імунітет. Всі рекламні трюки, пов'язані з «Актимель» і тому подібними імуномодуляторами - тільки рекламні трюки.

Гепатити - запалення печінки. Причини запалень можуть бути різні (бактерії, травми, отруєння). Розглянемо вірусні гепатити.

   На даний момент є кілька варіантів вірусів, що викликають запалення печінки. Умовно вони називаються А, В, С, D (Е вже відкрили). У чому головна проблема? Вірус дуже маленького розміру, але вони дуже швидко розмножуються. Один вірус за добу робить 10 млрд. (!) Нових. Це дуже швидко розмножується агресивна інфекція.

Специфіка: віруси живуть в клітинах організму людини, в тому числі і в клітинах печінки. Структура клітин печінки є харчуванням для вірусів гепатиту. Природно в процесі харчування і розмноження вони з'їдають клітини печінки, і утворюються рани всередині печінки. Організм ці рани закриває рубцями, таких мікро рубців утворюється тисячі і мільйони, що призводить до різкого порушення функцій печінки. Плюс в процесі швидкого, з геометричною прогресією, розмноження вірусів виділяється величезна кількість продуктів їх життєдіяльності, яке викликає потужне отруєння організму.

Основні ознаки вірусних гепатитів.

   На жаль, захворювання починається дуже безневинно, без особливих яскравих проявів. Людина відчуває невелику розбитість, невеликий занепад сил, незначну незрозумілу головну біль, дискомфорт в області печінки, неприємні тягнучі болі в правому підребер'ї. І вже в розпал захворювання, коли йде масоване руйнування печінки, виявляється порушення нормального виділення жовчі в жовчний міхур, через утворення рубців на місці руйнувань печінки. Частина жовчі потрапляє в кров, що призводить до фарбування, перш за все, склер очного яблука в жовтуватий колір. Це перша ознака.

По-друге, змінюється колір шкіри, вона набуває жовтуватий відтінок, аж до жовто-цегляного кольору.

Так як жовч мало потрапляє в жовчний міхур і кишечник, то кал набуває світлого забарвлення, аж до білого кольору.

Сеча стає темного, цегляного кольору, тому що йде фільтрація крові, і частина жовчних кислот потрапляє в сечу.

Іноді при обстеженні виявляють наявність вірусу в крові навіть без будь-яких ознак - це носійство вірусу. Коли людина носить цей вірус в собі, але сама реально не хворіє на гепатит.

   Віруси гепатиту різні, відомо, що вірус А живе у воді і в їжі. Найчастіше зараження відбувається через воду і їжу. А віруси В, С, D і Е потрапляють в організм а) при переливанні крові, б) при тісному контакті (поцілунок, статеві шляхи), с) через кров.

Вірус А виявляється досить часто. Але не всі люди хворіють на цей різновид гепатиту.

Є певні причини. У людини є система, яка охороняє його від усіх інфекцій, в тому числі і від збудника гепатиту вірусу А.

Система така. Коли ми ретельно прожовуєм їжу, це вже дає часткове розщеплення крохмалю, яке триває в шлунку, де температура 38 градусів і 100% -ва вологість. Якщо їжа не достатньо прожована, то вона довго лежить в шлунку, білий хліб, наприклад, до 2-3 годин. Прожована їжа - 40 хвилин.

   Але, дуже важливий момент, в шлунку виділяється соляна кислота і в нормі вона дуже концентрована РН = 1,2. Це дуже висока кислотність - рівень оцтової есенції. Реально кажучи, коли їжа ретельно прожована, то вона вся змочується шлунковим соком, і практично всі мікроорганізми, віруси, найпростіші паразити вмирають, розчиняються в цій соляній кислоті. Немає такого біологічного об'єкта, який міг би витримати таку агресивну кислотну середу. Це один з головних бар'єрів для інфекції, яка приходить з їжею і водою.

Погано прожована їжа надходить у шлунок великою грудкою і не змочується повністю шлунковим соком, що дає можливість окремим збудникам інфекції, в тому числі і гепатиту А, вижити і почати свою руйнівну роботу.

   Якщо у людини все в порядку з виділенням шлункового соку, то цей захисний бар'єр завжди спрацьовує. Але якщо є проблеми зі створенням соляної кислоти в шлунковому соку, то ця бар'єрна функція не працює. Віруси зберігаються, проходять в кров, і людина захворює.

На жаль, цей механізм не працює у багатьох, тому що повальне захворювання гастритами, це відома проблема, яка є чи не загальною. Отже, правильне прожовування їжі і здоровий шлунок - це 100% -ва профілактика захворювань взагалі, в тому числі всілякими гельмінтами (паразитарні захворювання), вірусними гепатитами (перш за все, гепатитом А), іншими кишковими інфекціями.

   Гепатити В, С, D, Е передаються через кров та інші рідинні середовища організму. Тут велику роль відіграє фактор імунітету. Відомі випадки, коли людина, яка отримала вірус гепатиту при переливанні крові, не хворіє.

Що пропонує сучасна медицина людині, яка вже хвора на вірусний гепатит, і лікується в спеціалізованому відділенні. Зараз існують потужні, якісні та ефективні лікарські препарати, які рятують життя людини, позбавляють його від інфекції. Вони дають прекрасні результати.

Але, без сумніву, при цьому захворюванні печінка в більшій чи меншій мірі зруйнована. Структура порушена, і замість нормальних дієздатних клітин утворилося безліч так званих рубцевих тканин. Для того, щоб печінка виконувала в повному обсязі всі свої функції працездатних клітин не вистачає. Самоочищення організму, створення і руйнування еритроцитів, руйнування жовчі - тисячі і тисячі функцій втрачаються.

Відновити структуру печінки ліками неможливо. Інфекція знищена, але здоров'я не відновлено. Людина залишається хворою, тому що всі прояви непрацюючої печінки приведуть до падіння імунітету, до відсутності повноцінної здатності розщеплювати їжу (жовч не виробляється), до порушення вуглеводного обміну, до зниження енергетики і занепаду сил і т. д. Звідси нові важкі захворювання.

   В даному випадку, тільки продукція Вівасан дає можливість людині відновити, точніше, відтворити повноцінні працездатні клітини печінки. Іншого варіанту не існує взагалі. Якщо клітини печінки не відновити, то людина залишиться з проблемами по здоров'ю на все життя.

   Програма Вівасан по гепатиту розділена не дві великі частини.

Перша призначена для того, щоб дати організму вихідний матеріал для очищення печінки. Тому що шлакові речовини і рубці повинні розчинитися, піти. Для цього використовують Артишок, Ультра захист печінки (витяжку силімарину з розторопші). Нігенол - дивовижний продукт, найпотужніше очищення організму, чудове і ефективне. Ялівцевий сироп і масло Лимон теж відносяться до очищуючихзасобів.

   Другий розділ продукції спрямований на те, щоб дати вихідний матеріал для створення нових клітин печінки. Фіто-40, Ацерола, Вітал плюс, Молодість назавжди, сироп Червона ягода, Віва-фіт-кава, Флорамакс (від дисбактеріозу, який завжди буває у людей з гепатитом), Чорниця Вітал. Що дуже важливо, це вихідний матеріал, а організм створює клітини сам. А ось терміни поновлення і створення нових клітин печінки визначені генетично, ніхто не може прискорити цей процес.

Клітини печінки різні, але живуть і будуються нові максимум 4 місяці. Повне оновлення всіх клітин печінки відбувається протягом 3-х років.

   Виходячи з цих наукових даних, ми гарантуємо людині, що максимум через 3 роки печінка максимально відновиться. Всі функції будуть відновлені однозначно! У структурі можуть залишитися вади, якщо руйнування були дуже сильні, але печінка, зруйнована до 60% своєї маси, виконує всі свої функції. Фантастична здатність організму!

Іноді при операції видаляють 60-80% печінки, і все одно вона виконує свої функції, і людина живе. Будьте здорові і щасливі!