Телефон заказу 098 673 95 08

Стаття

Читайте корисні статті тут

Гіпертонія І Гіпотонія

604

ГІПЕРТОНІЯ І ГІПОТОНІЯ.

лекція лікаря Адоньева Н.В.

   За даними фахівців Всесвітньої організації охорони здоров'я організм людини вивчений максимум на 10%. Кожну секунду в організмі відбувається близько 17 млн. різних хімічних реакцій. Ще один відомий науковий факт: кожну секунду організм вбирає близько 2 млн. різних інформативних одиниць.

   Тобто температура повітря, вологість, освітленість, висота голосу, колірна гамма одягу, запахи і т.д. А усвідомлюємо ми не більше 5-7! Тому на сьогоднішньому етапі медичні знання відносні.

   Закон природи, за яким живе, самоочищається і відтворюється організм, генетично чітко визначає всі етапи. Продукція Вівасан дає вихідний матеріал для активного самоочищення організму. Існує генетична інформація, яка чітко визначає термін життя кожної клітини організму. Наприклад, внутрішня поверхня жолудка оновлюється протягом декількох секунд, клітина хряща живе близько 6 місяців. Єдині клітини, які заново не народжуються - це клітини спинного і головного мозку і клітини нервових стовбурів. Вони поступово оновлюються протягом 7 років. Це все незаперечні наукові факти. Саме цей генетичний закон дозволяє нашій продукції, як вихідного матеріалу, надати організму можливість самоочиститись і створити повноцінні працездатні клітки. І на основі цього закону ми гарантуємо людині повне вилікування від різних хронічних захворювань, які за своєю суттю є хворобами неповноцінних, непрацездатних клітин організму. Але для цього потрібен певний, визначений природою час, прискорити ці процеси не може ніхто.

   Всі рекламні обіцянки швидкого лікування - всього лише рекламні трюки, обман. Для того, щоб створити організму здорову клітину, будь-яку, в середньому необхідно 600 різних речовин (білки, вуглеводи, жири, поліненасичені кислоти, вітаміни, мікроелементи і т. д.) Жоден препарат, жоден бад не може містити повний набір з 600 різних речовин. Тільки програма, розроблена лікарями. Ми працюємо як раз з такими програмами, які містять максимум необхідних речовин, відсутніх в нашому харчуванні. Вчені визначили: для того щоб повноцінно організм насичувати необхідним будівельним матеріалом людині потрібен асортимент з 300 найменувань продуктів харчування! Звичайно, це нереально.

   Сам процес старіння відбувається через нестачу будівельного матеріалу клітин і матеріалу для самоочищення. У всьому світі давно відомо, що якщо людина збагачує свій раціон харчування активними речовинами, то вона менше хворіє і довше живе. Наприклад, в США середня тривалість життя в 1900 році була 49 років, в 1990 році - 78 років, в 2008 - 82 роки. Тому що 80% населення Америки регулярно збагачують харчовий раціон різними активними речовинами. І це - норма.

 

Гіпертонія.

   Найпоширеніша проблема в сучасному суспільстві - гіпертонія. Величезна кількість людей страждають від підвищеного тиску. Хоча у багатьох і знижений буває.

Причини виникнення захворювання.

   Артерії - судини (трубочки), стінки яких складаються з трьох шарів: внутрішній, середній (потужні м'язи) і зовнішній шар (просто оболонка). Серце - невеликий м'язовий орган, розміром з кулак людини, важить близько 600 г. Давно відомо, що протяжність судин людини 100 тис. км. Тому зрозуміло, що м'язовий орган, розміром з кулак, не може проштовхнути кров на відстань 100 тис. км. Тільки рух м'язової стінки артерій (стиснення і розслаблення), тобто їх пульсація, штовхає кров по організму. Серце виступає в ролі органу, який задає ритм відповідно до необхідності працює людина чи відпочиває.

   За науковими даними, по артеріях постійно циркулює близько 500 мл крові, а в капілярах, тобто найдрібніших судин, знаходиться постійно 4,5 л крові! Капіляри теж мають м'язи і скорочуються, пульсують. Саме вони забезпечують обмін між клітинами. З капілярів із кров'яного русла в клітку проходять живильні речовини, а з клітини до другої частини капілярів надходять шлакові речовини і несуться кров'ю по венах на очищення.

   Артерії мають діаметр від людської волосини до діаметра великого пальця (аорта, що виходить із серця). За рахунок своєї еластичності вони можуть змінювати свій діаметр в 8 разів (як зменшувати, так і збільшувати). Безсумнівно, еластичність артерій відповідає за їх працездатність. Тому вони можуть регулювати тиск: обсяг крові може збільшитися в 8 разів.

   Існує ряд факторів, що порушують еластичність артерій.

1. Перш за все, це сольові відкладення і у внутрішньому шарі, і в м'язах, і в зовнішньому шарі артерій. Артерії стають кам'янистими.

2. Відкладення шлаків на внутрішній поверхні артерій.

Немає еластичності - немає розширюваності. І за законами фізики, будь-які стискання призводить до збільшення тиску на стінки. Будь-яке зменшення діаметра - засмічення внутрішнього просвіту судин, теж призводить до збільшення тиску на стінки артерій. Але практично, кров все одно проходить через великі артерії. Найбільша складність виникає коли відбувається засмічення капілярів, тому що вони не володіють такою потужною здатністю, як артерії. Просочування солями і засмічення внутрішньої поверхні капілярів призводить до того, що з'являється перешкода на шляху руху крові. Кров рухається по артеріях і впирається в засмічені капіляри, звідси різке підвищення тиску в артеріях.

Другий механізм підвищення тиску пов'язаний з тим, що в будь-якій стресовій ситуації, коли людина знаходиться в небезпеці, викидаються "гормони небезпеки" (адреналін, норадреналін), які викликають спазм капілярів - різке звуження діаметра просвіту капілярів. Порушення руху крові по капілярах призводить до підвищення тиску в артеріях.

Це два основних механізми підвищення артеріального тиску. При еластичних судинах стресові ситуації і надмірні фізичні навантаження призводять до короткочасного підвищення тиску, яке легко нормалізується. При втраті еластичності і внутрішньої засміченості капілярів (вони залишаються постійно жорсткими і звуженими) виникає хронічне захворювання - артеріальна гіпертонія. Це вже стабільно підвищений тиск, а при стресових навантаженнях - скачки тиску - гіпертонічний криз.

   При цьому велика небезпека розриву судин, так яквони нееластичні і просто-напросто рвуться від високого тиску. Звідси інсульти (і не тільки в мозку, а й в кишечнику, і в нирках, і в легенях). Розрив судини призводить до припинення живлення будь-якого органу або частини органу і він помирає. Якщо інсульт в серці, то його називають інфарктом.

   Сучасна медицина пропонує величезну кількість ліків, які на час насильно розширюють артерії (для розширення капілярів ліків немає) і знижують тиск. Реально, це рятує життя людині при гіпертонічному кризі. До появи таких ліків люди в аналогічних ситуаціях не виживали. Після подолання кризи призначаються менш сильні ліки для постійного насильницького розширення артерій пожиттєво. Але тривале застосування лікарських препаратів призводить до побічних дій, отруєння і руйнування печінки, нирок, мозку і цілого "букету" нових захворювань, перетворюючи людину з часом в інваліда. Замкнуте коло, лікар не може позбавити від цієї проблеми.

   У організма є, звичайно, свої системи, які здатні очищати судини від шлакових нашарувань (внутрішні поверхні) і від сольового просочування стінок судин. У нього тільки немає можливості створити речовини, необхідні для цього. Давно відомо, що рослина Гінкго білоба містить активні речовини, здатні розчиняти шлакові нашарування.

У компанії Вівасан є прекрасний продукт Гінколін на основі цієї рослини. Колестіна - унікальний продукт для очищення капілярів. Так ми надаємо людині вихідний матеріал для самоочищення і розчинення шлакових накопичень.

   У нас є продукти, які сприяють створенню нових повноцінних клітин в стінках судин. це

Вітал плюс, який містить w-кислоти, відсутні в повсякденних продуктах харчування. Вони необхідні, тому що без них не будується оболонка клітин. "Молодість назавжди" - полінасичені жирні кислоти для побудови оболонок клітин. Прекрасний продукт Нігенол - кровоочищаючий, що сприяє самоочищенню крові. Зелений чай з м'ятою містить активні речовини: вітаміни С і Е, біофлавоноїди для очищення крові і судин.

   Можна відновити системи організму, які його очищають, і в першу чергу печінку. Для цього використовують Артишок і Ультра-захист печінки Расторопшу, яка містить речовини для відновлення і будови нових працездатних клітин печінки.

   Бузина -продукт, який відновлює роботу нирок.

   Екстракт Ялівцю класично відновлює працездатність нирок, сприяє звільненню від шлаків.

   Необхідно пам'ятати, що потрібна програма, яка включає не тільки Гінколін і Колестіну, а й інші продукти для гіпертоніків. Іншого шляху немає, потрібен комплексний підхід. Не менше двох продуктів клієнт повинен використовувати постійно, максимум 5 найменувань з цієї програми. Терміни використання індивідуальні до встановлення нормального тиску 120 на 80.

Різні варіанти тиску

   Фахівці ВООЗ визначили верхню межу нормального тиску 140 на 80. Якщо тиск вище - це вже гіпертонія різного ступеня.

   Якщо підвищене верхнє значення тиску 160 або 170 на 80-90 (норма), то говорять про засмічення і жорсткість великих артерій.

   Якщо невеликий верхній тиск, а нижній підвищений, наприклад, 150 на 100 або 120 (і навіть 140) - це показник засмічення і спазму капілярів. У цій ситуації лікарські препарати практично не діють (вони розширюють тільки великі судини - артерії). Тут ефективна тільки продукція Вівасан.

   Якщо підвищений і верхній і нижній тиск, наприклад, 170 на 130 (розрив приблизно 40) - значить, засмічена вся судинна система і артерії, і капіляри.

   Кілька слів про стресові ситуації, від них нікуди не дінешся. Лікарські препарати, які призначають для зняття емоційної напруги, дуже важкі. Вони руйнують мозок, перш за все, потенцію, порушують дітородні функції. Тому краще використовувати Релакс, який не має побічних дій. Його можна приймати під час будь-якої роботи, що потребує підвищеної уваги, і відмовитися від нейролептиків і транквілізаторів, які блокують мозок, інтелект і порушують пам'ять. . Дивовижні ефірні масла, які володіють найпотужнішим впливом: Апельсин, Іланг-іланг. У сфері зняття емоційної напруги у Вівасані немає конкурентів. Наша продукція найкраща, не має побічних ефектів.

Гіпотонія (знижений тиск).

   Проблема пов'язана, перш за все, з токсичним впливом шлаків на судини (артерії і капіляри), тобтоз отруєнням. Звідси відсутність активності, млявий стан, м'язи не працюють, капіляри не пульсують. Тому тиск 90 на 60 і нижче.

   Другий фактор - відсутність енергії в організмі, вона просто не утворюється. За рахунок енергетичних джерел і м'язи працюють, і кров рухається. Це безпосередньо пов'язано з працездатністю кишечника і шлунково-кишкового тракту. Гниття і дисбактеріоз, який повально зараз у всіх, неякісна їжа призводить до засмічення. У 15 років у сучасної людини печінка непрацездатна на 40%! У 40-річної людини цей відсоток доходить до 60. На цьому рівні організм вже не очищається, немає самоочищення.

   Енергія - це продукти харчування, з них ми її черпаємо. Продукти харчування складаються з 3-х частин:

1) баластні речовини (вода і волокна);

2) будівельні (білок) і енергетичні (вуглеводи) джерела;

3) активні речовини (мікроелементи і вітаміни). Саме активні речовини запускають всі процеси в організмі: і очищення, і будівництво, і створення енергії. Без них всі джерела марні. Наприклад, для того, щоб з глюкози утворилася енергія в організмі, необхідно 12 мікроелементів і вітамінів!Хоча б одного не буде - нічого не відбувається, все зупиняється, а зайва глюкоза перетворюється в жир.

   У цьому основне призначення оздоровлюючий продукції Вівасан: вона дає організму активні речовини,причому, концентрати активних речовин.

   Тому люди зі зниженим тиском можуть отримати у нас реальну допомогу. Вони живуть зазвичай на побутових стимуляторах (кава, міцний чай) або синтетичних. Відновити рівень нормального тиску людині допоможе Вівасан.  Програма по самоочищенню і дисбактеріозу, ефірні масла, які є енерджайзер, сиропи Чорниця вітал, Червона ягода. Це саме активні речовини, які допоможуть перетворити енергетичний матеріал (крохмалисті речовини, що надходять з їжею) в енергію організму.

   Таким чином, люди зі зниженим тиском - це люди, перевантажені токсинами і шлаками, які не можуть виробити енергію через відсутність в харчуванні мікроелементів і вітамінів. Цьому контингенту населення може допомогти тільки Вівасан.

   Знижений тиск - це дуже погано, значно гірше, ніж підвищений, тому що все сповільнюється,швидкість рух крові менша.

   Ще дуже важливо, артеріальний тиск визначає ступінь засвоєння поживних речовин з капілярів в клітинах і вихід з неї шлаків. Немає нормального тиску - різко погіршується харчування всіх клітин організму! Все зупиняється, і розумові процеси - звідси у дітей проблеми з пам'яттю і успішністю, аж до розумових розладів. Звідси проблеми у новонароджених, якщо у вагітної був знижений тиск і т. д. Ось чому знижений тиск набагато гірше, ніж підвищений. Будьте здорові!