Телефон заказу 098 673 95 08

Стаття

Читайте корисні статті тут

Сечокам'яна хвороба

421

Варіанти каменів при сечокам'яній хворобі.

   Оксалатні і щавлевокислі камені, основа - лимонна і щавлева кислоти. Утворюються при рН сечі нижче 6 одиниць.

   Фосфорнокислі камені утворюються при рН сечі вище 7 одиниць (лужні).

   Мочекислі, основа - сечова кислота (надлишок м'ясних продуктів, кислотні камені в нирках і подагра).

   Це три основні типи каменів, природа їх утворення різна, і підхід до їх усунення теж різний.

   Чим створюється певний рН сечі - тільки рН крові людини, який залежить від незбалансованого складу з'їденої їжі. Кров фільтрується нирками і сеча отримує той же рН, що і у крові.

   Симптоми

  1. Інтенсивний нападоподібний біль у ділянці нирок з поширенням в пах.

2. Слабкість.

3. Серцебиття.

4. Сухість у роті, нудота і блювота.

5. Підвищення температури з приголомшливим ознобом ( «б'є»).

   Напад може тривати від декількох хвилин до декількох діб. Ознаки характерні, але гарантований діагноз робиться на основі рентгенографії нирок або сечового міхура, УЗД і аналізу сечі.

   Загальноприйняте медичне лікування.

   Першим і головним лікувальним фактором є дієта.

   Друге: збільшити кількість випитої за добу води,- до двох літрів.

   Третє: болезаспокійливі препарати під час нападів. У важких випадках - хірургічне видалення каменів (наприклад, ендоскопія). Препаратів, які розчиняють камені, немає, це обман.

   Різні камені руйнують ультразвукові зонди - це шкідництво, яке призводить найчастіше до руйнування нирок. Ультразвук - це хвиля високої частоти і енергії, яка руйнує на своєму шляху все. На жаль, у нас є ще фахівці, які рекомендують і проводять ультразвукове руйнування каменів. У всьому світі від цього відмовилися давно.

   Що значить дієта при сечокам'яній хворобі.

   При оксалатних і щавлевокислих каменях показані молочні продукти, масло вершкове, яйця і обмежені овочі та фрукти, що містять щавлеву і лимонну кислоти (щавель, бобові, томати), і все кисле. Заборонені кава і чай.

   При фосфатних і кальцієвих каменях рекомендовано збільшити м'ясні продукти, крупи, фрукти та овочі. Виключити молочні продукти, яйця і обмежити картоплю.

   Сечові камені. Рекомендована молочно-рослинна їжа з обмеженням м'ясних продуктів.

   Всі дієти засновані на зменшенні кількості структурних елементів в продуктах харчування, які створюють відповідні камені. Структуру каменів визначають за допомогою аналізу сечі, в якій чітко видно кристали відповідних солей (під мікроскопом). Склад каменю добре визначається.

   Звичайно, дієта - це програма на певний час. Реально вона не виліковує, радикальний спосіб в сучасній медицині - хірургічне видалення каменів. На жаль, є завжди небезпека повторного розвитку сечокам'яної хвороби. Тому єдина гарантована система - продукти харчування Вівасан.

   Цістімін - комплекс трав, що знімають запалення в нирках і сечовому міхурі і розчиняють кислотні камені.

   Ефірна олія Лимон - розчиняє камені з сечової кислоти.

   Напій Бузина чорна - промиває нирки (вимиваючий ефект при піску), звільняє нирки, сечовий міхур і сечоводи від всіх солей і знімає запалення.

   Екстракт Артишоку і Ультра-захист печінки - відновлює нормальний рН крові, так як нормально працююча печінка усуває зайві луги і кислоти. Ці продукти, прибирають причину утворення каменів і зупиняють процес каменеутворення.

   Вітал плюс - відновлює структуру клітин нирок, сечового міхура і сечоводів, пошкоджену при запаленні (камені, як правило, голчасті й гострі, а не гладкі, і ушкоджують орган).

   Екстракт грейпфрутових кісточок - прекрасно знімає запалення і знищує будь-яку інфекцію в сечостатевих шляхах (вона завжди там є, стерильною сеча не буває).

   Імунн Гуард - створює власний імунітет.

   Крем Чебрець - знімає спазми болю під час нападу і запобігає йому.

   Цей комплекс продуктів вирішує всі проблеми сечокам'яної хвороби: знімає запалення, знищує інфекцію, створює власний імунітет і, найголовніше, прибирає причину каменеутворення, відновлюючи потрібний рН крові. Хвороба складна і вимагає індивідуального підходу: визначення природи каменів в кожному конкретному випадку, підбору відповідної дієти і комплексу продуктів Вівасан. Принцип правильного харчування повинен дотримуватися людиною до кінця життя. Харчування має бути збалансованим: рослинних продуктів 70% в кожному прийомі їжі, а тваринного походження - 30%. Це найбільш легко здійсненне правило здорового харчування.

Використання тільки одного продукту з комплексу Вівасан не дає гарантії одужання.

   Будьте здорові і щасливі!