Телефон заказу 098 673 95 08

Стаття

Читайте корисні статті тут

Турбують бородавки?

597

         

   Стаття про вплив чайного дерева на бородавки. Їхньою причиною є папіломовіруси людини, і зявляються вони як правило тоді, коли знжується імунна система, часто при стресових ситуаціях. Думаю багатьох людей зачіпає ця тема, особливо, коли бородавка з'являється  на стопі. Людину починає турбувати біль при ходьбі, свербіж.  І тоді виникає питання:"Як позбутись бородавки?". Сьогодні існує багато методів:

   видалення лазером (швидко, за певну ціну)
   різноманітні народні методи ( не завжди  ефективно).

Я рекомендую олію чайного дерева і для цього є вагомі причини:

   якщо розрахувати ціну на краплі, то в більшості випадків використання чайного дерева буде одним з дешевих способів.
   якщо бородавка появилась один раз (значить в тілі є вірус), то велика ймовірність, що рано чи пізно появиться ще, а людина вже має те чайне дерево, яким вивела попередню бородавку.
   100% чисту олію чайного дерева, а я описую тільки таку олію, можна вживати всередину, а це буде сприяти подавленні вірусів в організміі стимулювати імунну систему.
   за рахунок широкої протимікробної дії чайне дерево буде незамінним у домашній аптечці.

   Тепер як застосовувати олію чайного дерева при бородавках. Дуже просто: на бактерицидний лейкопластер крапається 1-2 краплі олії і прикладається до бородавки 2-3 рази в день. Бажано перед цим розмочити бородавку у воді. І прикладається до того часу, поки вона не пропаде. Якщо бородавка  свіжа, тобто виникла недавно, то як правило за 3-8 днів вона зникає. У мене були випадки, коли людина ходила більше року з бородавками на підошві, і їх було більше 10 штук. То результату, коли всі бородавки зникли, ми досягли за 35 днів. Я використовую олії швейцарського виробника, бо олія повинна бути 100% чистою, без домішок! Тоді буде хороший результат!