Телефон заказу 098 673 95 08

Важливо!!! Отримуючи картку постійного клієнта ви не маєте жодних зобов'язань - ні здійснювати регулярні закупівлі чи поширювати нашу продукцію. Ви отримуєте знижку і можете використовувати її, коли вам зручно і при необхідності. При оформленні картки клієнта нам не потрібні ваші особисті дані - паспортні дані та ідентифікаційний номер. Це карта споживача, а не підприємця - державні органи не мають ніякого відношення до ваших покупок.

Як власник картки клієнта ви отримаєте ряд вигідних переваг:

 1. Іменний реєстраційний номер (дає право на постійну знижку і накопичувальні бонуси як в нашому магазині, так і в будь-якому представництві Vivasan по всьому світу)

 2. Можливість мати об'ємну знижку за особистий і груповий оборот.

 3. Право на участь у різних конкурсах, акціях від компанії.

 4. Право на участь в семінарах,конференціях.

 5. Безкоштовні консультації щодо вибору і застосування продукції.

       6.Премія ВІВАСАН.

       7.Можливість необмеженого доходу й міжнародного бізнесу.

       8.Авторський гонорар,який передається у спадок.

       9.Можливість кар'єрного росту.

       10.Подорожі з ВІВАСАН.  

Реєстрація в компанії дає ще багато переваг. Дізнайтеся про це докладніше, зателефонувавши нам або написавши лист.

Наша компанія заохочує покупців. Залежно від сукупної вартості товарів, які купуються для отримання реєстраційної картки Vivasan, Ви отримуєте в подарунок комплект лікувальних кремів об'ємом 15 мл.:

 • Крем Календула
 • Крем Чайне дерево
 • Крем Ялівець
 • Крем Чебрець
 • Крем Віва Актив
 • Крем для ніг

Варіанти подарункових комплектів:

 • при реєстрації на суму від 2400 грн. - 2 лікувальних креми Vivasan (загальною вартістю 240 грн.):віва актив; крем чайного дерева. 
 • при реєстрації на суму від 2880 грн. - 4 лікувальних креми Vivasan (загальною вартістю 480грн.):віва актив,чебрець, для ніг,чайного дерева.
 • при реєстрації на суму від 3520 грн. - 6 лікувальних кремів  Vivasan (загальною вартістю  720 грн.):віва актив,чебрець,для ніг,чайного дерева,ялівцевий , крем календула.

Таким чином ви зможете швидше вивчити палітру нашої продукції. Багато наших покупців здійснюють першу покупку на вищезазначені суми саме для того, щоб отримати можливість спробувати більш широкий асортимент нашої продукції.

Карта постійного клієнта діє по всій мережі Vivasan, а саме в 70 офіс-магазинах України та в 30 країнах світу.

Якщо ви порекомендуєте продукцію Vivasan вашим знайомим, розкажете про можливість оформлення карти постійного клієнта, ви отримаєте винагороду від компанії Vivasan за нового споживача - подарунки, які ви виберете із усього асортименту продукції Vivasan. Чим більше сума покупки, яку ви запросили тим більший подарунок ви отримаєте. Таку діяльність не можна розглядати як бізнес, а від подарунків не відмовляється ніхто.

Отримавши дисконтну карту Vivasan, Ви зможете купувати 100% натуральні ефірні олії, якісну косметику, вітамінно-мінеральні комплекси та інші товари для здоров'я та краси як у нашому інтернет-магазині, так і в будь-якому представництві компанії Vivasan. Ваш особистий реєстраційний номер діє на будь-якому офіційному складі Vivasan як в Україні, так і в інших країнах, де є представництва компанії Вівасан.

Крім того, маючи особисту дисконтну картку Vivasan, в подальшому ви зможете навіть стати нашим представником у своєму місті і отримувати постійний дохід.У нашій компанії Ви можете бути задіяним у тьох формах участі:споживач,продавець,організатор бізнесу.