Телефон заказу 098 673 95 08
КОМПОЗИЦІЯ 100% ЕФІРНИХ ОЛІЙ АНТИСТРЕС БЛЮ РЕЛІФ      View larger

1 061 ₴

КОМПОЗИЦІЯ 100% ЕФІРНИХ ОЛІЙ БЛЮ РЕЛІФ

Е 139

Новинка


50 МЛ

ЦІНА З КАРТКОЮ:816 ГРН. 

More details

B B

Надіслати другу

КОМПОЗИЦІЯ 100% ЕФІРНИХ ОЛІЙ  БЛЮ РЕЛІФ

КОМПОЗИЦІЯ 100% ЕФІРНИХ ОЛІЙ БЛЮ РЕЛІФ

50 МЛ

ЦІНА З КАРТКОЮ:816 ГРН. 

Отримувач: :

* Обов'язкові поля

  або  Відміна

Опис

Опис

Регенеруюча олія Блю Реліф Вівасан / Blue Relief Швейцарія
Цілющий склад трав. Допомагає при захворюваннях суглобів і травмах. Заспокоює, знімає запалення суглобів, має протисудомну дію, застосовується при ревматизмі, подагрі, артрозі і болях в суглобах. Оптимально при розтягненнях і хворобливих набряках.

Біль проходить з першого застосування! Знімається запалення і набряк!

Що ж входить в композицію ефірних олій Блю Реліф Вівасан? За рахунок чого настає такий ефект?

Композиція Блю Реліф Вівасан містить масло квіток османтусу (за вартістю рівне маслу троянди), ефірні масла Блакитний пижма і Масло деревію (надають блакитний колір суміші). Ексклюзивні олії в складі - безсмертника і грушанки.

Масло квіток османтусу - для нормалізації кровотоку; для усунення наслідків ударів, прискорення загоєння синців. Сприяє виведенню  токсинів з організму. Це природній знеболювальний засіб. Дуже сильний, тому використовується тільки в невеликих кількостях, в комбінації з іншими, основними оліями. Використовується в дорогих парфумах.

Олія  блакитної пижми. Широкий спектр фізіологічного впливу блакитної піжми був неодноразово підтверджений науковими дослідженнями.

Сабіна - основний компонент олії блакитної пижма, є ефективним протизапальним засобом.

Хамазулен, хімічна речовина, яка виділяє синій колір в маслі, також є протизапальним засобом.

Камфора, ще один ключовий компонент в маслі блакитної піжми, зменшує запалення в організмі.

Масло деревію має дуже сильними протизапальними властивостями будь-якого походження. Будучи дуже корисним для поліпшення кровообігу, воно допомагає при болях, пов'язаних з ревматизмом і при артритах.
Поліпшення кровообігу дозволяє уникнути накопичення сечової кислоти в суглобах і м'язах.

Ефірна олія польовий м'яти. Має зігріваючий, протизапальною дією, діє як місцевий знеболювальний, знімає спазми.

Масло безсмертника використовується в якості анальгетика при спазмі м'язових волокон, невралгії трійчастого нерва, зменшує запалення при артритах, болях в спині, ревматизмі, радикуліті, кистьовому тунельний синдром. Особливо корисно це засіб при гострих запальних процесах в області хрящів і м'язової тканини.

Вінтергріновое масло - Масло гаультерія лежачої - Вінтергріновое масло - масло, отримане з листя гаультерія лежачої (Gaultheria progumbens).

Потужний засіб проти кісткових болів. Ефективний анальгетик. Воно складається майже виключно (до 98 відсотків) з метилсалицилата, ефіру саліцилової кислоти, який входить до складу багатьох знеболюючих препаратів. Масло гаультерія показано при артриті, невралгії, ревматизмі і травмах, отриманих при спортивних тренуваннях.

Камфорна олія. Ефірна олія камфори витягується з камфорного дерев, вік яких перевищує 50 років. Масло камфори має подвійну дію - тепло і холод, що надає врівноважує вплив на енергію інь і ян. При першому застосуванні масло камфори викликає оніміння і охолоджує периферичні нервові закінчення, а потім зігріває хворобливу область, оскільки стимулює кровообіг в холодних, скутих м'язах і кінцівках. Це знеболювальну дію камфори робить його улюбленим маслом, яке можна використовувати в знеболюючих масажних сумішах при болях в м'язах, болях у попереку і при артритах. Масло камфори збуджує кровообіг і полегшує ревматичні захворювання, артрит і подагру.

Ідеально підходить при таких проблемах як:

подагра
остеохондроз
розтягування
артрит
остеоартрит


міозит
вегето-судинна дистонія
радикуліт
артроз
Має виражену спазмолітичну дію.
Суміш ефективна після фізичних навантажень і спортивних тренуваннях.

Способи застосування.
Суміш готова до використання в чистому вигляді і не вимагає розведення базовим маслом.
Втирайте 5-10 крапель суміші в хворе місце і розітріть. Повторювати по мірі необхідності.

Подібні товари

Ці товари відносяться до однієї категорії