Телефон заказу 098 673 95 08
View larger
Новинка

707 ₴

КОМПОЗИЦІЯ 100% ЕФІРНИХ ОЛІЙ ДИХАЙ ! (RESPIRA) )

Е 138

Новинка


Об'єм 5 мл

ЦІНА З КАРТКОЮ:544 ГРН.

More details

B B

Надіслати другу

КОМПОЗИЦІЯ 100% ЕФІРНИХ ОЛІЙ ДИХАЙ ! (RESPIRA)       )

КОМПОЗИЦІЯ 100% ЕФІРНИХ ОЛІЙ ДИХАЙ ! (RESPIRA) )

Об'єм 5 мл

ЦІНА З КАРТКОЮ:544 ГРН.

Отримувач: :

* Обов'язкові поля

  або  Відміна

Опис

Опис

Респира — дихай вільно! Глибокий вдих і видих — відчуй обсяг своїх легенів. Суміш ефірних олій: лавандова олія, миртове масло, лимонне масло, масло мануки.
Полегшує дихання, допомагає при бронхіальних проблеми, стресі та астмі, ідеально підходить для використання під час гірських походів і активних занять спортом — збільшує об'єм легенів.

Лавандова олія — володіє антисептичними і протизапальними властивостями. Дослідження показують, що масло лаванди застосовується для лікування тривоги, безсоння, депресії і занепокоєння.
Миртове масло — володіє очисними, освіжаючими і підбадьорливими властивостями. Кажуть, що це масло, емоційно очищає, пригнічуючи саморуйнівні почуття і пристрасті.
Лимонне масло — ефірна олія лимона може покращувати настрій. Дослідники виявили, що вдихання аромату ефірного масла лимона покращує настрій і сприяє розслабленню.
Масло Мануки чудово підходить для дихальної системи, допомагає підтримувати імунну систему і покращує загальне самопочуття.

Композиція ефірних масел розкриває дихальні шляхи, збільшує об'єм легенів, звільняє ніс і особливо ефективна при захворюваннях бронхів і «нервової» (психогенної) астмі.

Для багатьох спортсменів, які страждають від проблем з бронхами, «Респира» стане ідеальним продуктом, що приносить полегшення. Унікальна комбінація олії мануки з маслом мирта надає на бронхіальну систему мокротовыводящее і спазмолітичну дію.

Композиція масел Респира дуже легка в застосуванні і ефективна в дії. Ви можете використовувати її в ароматичному дифузорі, додавши 4 краплі у воду. Особливо добре олія діє при бронхіті.

Якщо ви займаєтеся спортом або просто фізично активні, рекомендуємо постійно носити з собою флакончик масла Респира. При невеликому дискомфорті просто відкрийте його і понюхайте вміст, зробивши чотири-п'ять глибоких вдихів. Ви відчуєте прилив нових сил. Тільки для зовншнього застосування.

Подібні товари

Ці товари відносяться до однієї категорії