Телефон заказу 098 673 95 08
МОРИНГА АРОНІЯ View larger
Reduced price!

-20.6%

713 ₴

898 ₴

МОРИНГА АРОНІЯ

D 234

Новинка


З карткою:691.00 грн.

екстракт листя морінги,конц.соку аронії,яблука,лимону,екс.плодів фенхелюОб'єм: 175 мл.

More details

B B

Надіслати другу

МОРИНГА АРОНІЯ

МОРИНГА АРОНІЯ

З карткою:691.00 грн.

екстракт листя морінги,конц.соку аронії,яблука,лимону,екс.плодів фенхелюОб'єм: 175 мл.

Отримувач: :

* Обов'язкові поля

  або  Відміна

Опис

Опис

Моринга-Аронія для відновлення організму після перенесених хвороб, підтримки імунітету під час епідемій грипу і простудних інфекцій.
Виготовлений на основі порошку з висушених листя дерева Моринга, і соку-концентрату Аронії (ягоди чорноплідної горобини). Має великий антиоксидантний потенціал.
Моринга олійна відома в багатьох країнах як «чудо-дерево» з-за її унікальних цілющих і поживних властивостей. Рослинні харчові волокна Моринги поглинають і виводять токсини з кишечника, вгамовують відчуття голоду і сприяють нормалізації діяльності корисної мікрофлори.
Напої з листя Моринги дуже корисні для підняття тонусу організму, так як на відміну від чаю, кави і т. п. не містять кофеїн
Сполуки, що містяться в листі, допомагають регулювати функцію щитовидної залози, особливо у випадках надмірно активної щитовидної залози.
Завдяки своєму антидиабетичному ефекту, листя Моринги можуть виявитися дуже корисними при лікуванні діабету і ожиріння.
Всім знайома Чорноплідна Горобина, вона ж Аронія, по істині багатофункціональна культура. Її з давніх часів використовують для прикраси садів і дач, так як вона є дуже мальовничою рослиною. І це тільки одне з величезної кількості її достоїнств.
Аронія успішно бореться з патогенними мікроорганізмами. Рослина благотворно впливає на роботу ендокринної системи, завдяки великому вмісту йоду.

Також придбано

Ці товари були придбані разом із поточним продуктом

Подібні товари

Ці товари відносяться до однієї категорії